Felnőtt tartalom!
Elmúltam 18 éves, belépek Még nem vagyok 18 évesA belépéssel elfogadod a felnőtt tartalmakat közvetítő blogok megtekintési szabályait is.
A környezetvédők jöttek a nagy ötlettel elő ami a bejegyzés címe. Nagykőrösön amit a kommunista terület rendezés nem tett tönkre azt majd ők elintézik Uniós forrásból. A város határában lévő mocsras területet lecsapolták az előző rendszerben, így a helyén csak homok maradt amin a korábban őshonos tölgy fajok csak nehezen élnek meg, fiatal csemetéket pedig szinte lehetlen felnevelni. A környezetvédők szinte minden nagyobb erdőrész tulajdonostól bérbe vették a területeket amin már eddig is nagyobb kárt csináltak mint elődeik, az akácot és a fenyőt teljesen kiírtották a területről, a tölgyet pedig - még a betegeket sem - nem engedik kivágni, így a betegség csak tovább terjed, ami a faállomány pusztulásán túl az erdőn élő állatok kipusztulásához is vezet. A területek nagyrészét körbe vették elektromos kerítéssel, hogy az állatok ne tudjanak a korábbi táplálékukhoz hozzájutni. A legújabb ötletük az akác teljes kiírtása a területről, mondván az nem őshonos, a nyárfát őshonosnak találták, mivel az sem ipari, sem tüzelésre nem igazán alkalmas. Aki egy kicsit is otthon van a fák területén az tudja, hogy az akác is és a nyárfa is amerikai eredetű, tehát egyik sem őshonos, mivel az a szürkenyár amit védenek nemesítési selejt, ipari célra alkalmatlan, fűtési kalória értéke alacsony, tehát haszontalan növény, ellenben az akác a méhészeknek is hasznos, megélhetést biztosít már kisebb területen is a tulajdonosnak és a favágóknak is, nemcsak tűzifaként használják, hanem szőlőkaróként, kerítés oszlopnak, és régebben épületekhez is használták oszlopként és deszkának egyaránt.
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
Utolsó kommentek